Witraż w architekturze Architektura w witrażu

45,00 zł
Brutto

Książka jest zbiorem referatów wygłoszonych na konferencji naukowej
„Witraż w architekturze – architektura na witrażu”, zorganizowanej we Wrocławiu w dniach 17-18 października 2003 roku przez Stowarzyszenie Miłośników Witraży i Muzeum Architektury we Wrocławiu.

Jest zbiorem niepełnym, bowiem nie wszyscy referenci nadesłali swe prace, a niektórzy zdecydowali się na publikację w innych miejscach. Książka opracowana w 2003 roku ukazuje się dopiero w 2012, dlatego nie uwzględnia wyników późniejszych badań. Mamy nadzieję, że mimo wszystko lektura będzie pożyteczna i interesująca.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

The Mountain fox notebook is the best option to write down your most ingenious ideas. At work, at home or when traveling, its endearing design and manufacturing quality will make you feel like writing! 90 gsm paper / double spiral binding.

avp-ksiazka-003
1 Przedmiot

Opis

Autor
J. Budyn-Kamykowska, K. Pawłowska
Rok wydania
2012